Jesteś tutaj: HomePraca

Praca w EWP

Nasze główne domeny działalności:

• Doradztwo i projektowanie spersonalizowanych automatycznych systemów wagowych
• produkcja wag automatycznych
• sprzedaż: wag przemysłowych, podzespołów, wzorców masy
• serwis - zakres działania cała Polska
• wypożyczanie wzorców dużej masy z pełną obsługą
• akredytowane przez PCA laboratorium wzorcujące – planowane otwarcie w 2017 roku

W tej chwili dynamicznie rozwijamy współpracę z włoską firmą Dini Argeo Srl

 Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

SERWISANT

Opis stanowiska:

• Montaż, diagnostyka, przeglądy i naprawa systemów wagowych u Klientów na terenie Polski
• Diagnozowanie i usuwanie usterek, awarii
• Kontrola stanu technicznego i konserwacja urządzeń
• Praca z dokumentacją techniczną
• Prowadzenie dokumentacji serwisowej
• Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
• Samodzielność w podejmowaniu decyzji

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie techniczne w dziedzinie elektroniki, automatyki, mechaniki
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju
• Umiejętność pracy w zespole, dokładność i zaangażowanie
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną
• Umiejętność obsługi komputera i biegła znajomość pakietu MS Office
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Prawo jazdy kat. B
• Uprawnienia E1 będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• Pracę od poniedziałku do piątku
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikuj wysyłając CV na adres email: rekrutacja (at) ewp.com.pl