Jesteś tutaj: HomeNowościESTA Meeting Kraków 2017

ESTA Meeting Kraków 2017

19 października 2017 r. zapraszamy do Krakowa na największe w tej części Europy, międzynarodowe spotkanie branży transportu ciężkiego, którego organizatorem jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracodawców Transportu Nienormatywnego, natomiast EWP uczestniczy w wydarzeniu w charakterze sponsora.

Uczestnicy jesiennych spotkań ESTA tym razem zagoszczą w Krakowie, gdzie pod Wawelem wezmą udział w spotkaniach sekcji transportowej oraz dźwigowej Europejskiego Stowarzyszenia Transportu Nienormatywnego. Wieczorem uczestnicy wezmą udział w oficjalnej kolacji z networkingiem, która odbędzie się 125 metrów pod ziemią - w Kopalni Soli w Wieliczce.

Już o godzinie 14:00 w hotelu Sheraton Grand położonym nad Wisłą rozpoczną się spotkania sekcji transportowej oraz dźwigowej ESTA. Wyjątkowo udział w spotkaniach mogą bezpłatnie wziąć również chętni członkowie OSPTN oraz liczni goście z innych krajów. Spotkania odbędą się w języku angielskim i potrwają do godziny 18:00. Jednym z najważniejszych tematów spotkania ESTA będzie kwestia wzrostu protekcjonizmu stosowanego przez wiele krajów w Europie oraz obciążenie biurokratyczne, z którym na co dzień zmagać się musi branża transportu ciężkiego.

Oficjalna kolacja wraz z networkingiem odbędzie się w niesamowitej lokalizacji - 125 metrów pod ziemią - w Kopalni Soli w Wieliczce. Kolacja rozpocznie się o 20:30. Po kolacji do północy odbędzie się sesja networkingowa, która odbędzie się w atmosferze idealnej do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Według wstępnych szacunków organizatorzy spodziewają się blisko 250 osób z branży transportowej – w tym dużą część reprezentantów branży z całej Europy. Podczas oficjalnej kolacji na gości czeka wiele atrakcji. Plan obejmuje pokazy artystyczne, muzykę na żywo, pokazy magików i otwarty bar.

Po raz pierwszy Polska jest miejscem spotkania europejskiej branży transportu nienormatywnego. To doskonała okazja dla polskich firm, aby poznać zleceniodawców z całej Europy i nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Więcej informacji na stronie http://ponadnormatywni.pl/esta/

© 2018 EWP - Elektroniczne Wagi Przemysłowe Sp. z o.o. Sp. K.

Baner dotacja unijna